Kadınların göğüslerini derli toplu tutmaları için, bezden yapılan çamaşıra sütyen deniyor. Buraya kadar normal. Ancak normal olmayansa, özellikle bu sene (daha fazla) bu çamaşırın ortaya çıkarılmasıyla başlayan erotik akım!

   Ben sapık değilim, bu çamaşırın üreticisi de değilim. Ancak dikkat etmeye başladım, son dönemde açık renkli ince kıyafetlerin altına koyu renkli sütyen giyiliyor. Yani bakmak tü1işin 2-3 saniyesi, ama bütün gün böyle dolaşan kızlar bundan rahatsız olmuyor mu ya?? Sarı renkli ince gömleğin üzerine, siyah sütyen giymiş biri. Muhtemelen ailesi burada değil, öğrenci, sevgilisi yok, aksine suratına kimse bakmıyor bu kızcağızın heralde. İç çamaşırı mı, iş çamaşırı mı, dış çamaşırı mı artık bilmiyorum bunu. Hee giy giyme banane, şikayet etmiyorum! Bayılmıyorum da! Ama hoş durmuyor, erotik geliyor gözüme. Ben bu kız hakkında asla iyi düşünmem kimse kusura bakmasın. Katılırsın, katılmazsın onu ben bilemem. Öğüt de vermiyorum, sadece kendi fikrim. Hani bu kadarına gerek var mı? Tamam hava sıcak onu biliyoruz, ama seni bu kadar dağıtacak kadar sıcak mı? Ya yaşadığın yer Katar, Arabistan falan olsaydı ne olacaktı? Orada kızlar yanlarına buz kalıbı alıp sokağa çıkıyor galiba!

   Hani göğüs dekoltesi tamam bir yere kadar. Omuz kısmında zaman zaman sütyen askısı da gözüküyor bazen, onu da diyelim ki sınırda diye sayalım. Ama artık iş tamamını ortaya çıkarmaya kadar gelmiş. Bundan sonrasını bende tahmin edemiyorum! Yazdığım bu yazı size sapıkça gelebilir. Ama sadece bu durumun abartıldığını düşünerek yazmak istedim. Fotoğrafı da google amcadan tırtıkladım, kim olduğunu bilmiyorum:) Yeni tespitlerde görüşmek üzere..