Gözünün yağında sucuklu yumurta pişirdiğim canım sevgilim,

   Sen gittiğinden beri 45 derece ateşlerdeyim. Sayende ortalıkta seyyar bir çakmak gibi dolaşıyorum. Karanlıkta önümü bulmam zor olmuyor sağol. Hani evlenecektik, hani yuva kuracaktık? Hani erkek çocuğumuz olacaktı? Hani onu büyütüp Trabzonspor’a sağ açık olarak transfer edecektik. Sayende hayallerim Titanic gibi denizin dibini boyladı.

   Senden sonra “Kim 1 milyon istemez ki?” yarışma programından 250 bin lira nakit para, “Lan sabah sabah yine mi Seda Sayan” programından çamaşır makinası, ” O ne biçim ses Türkiye” yarışmasında da halkın takdirini kazandım. Ayrıca “Arka sokaklar” dizinsinde figüran olarak oynayıp, Mesut komiserden bir ton dayak yedim. Ama olsun önemli olan katılmaktı. Daha senle “Eşim ne bilir ya ben bilirim” programına katılıp, araba için milyonlara rezil olacaktık. Videomuz sosyal medya da dönecekti. Ordan gelen parayla düğün yapacaktık. Düğünümüze de Tarkan’ı ayarlamıştım, Türk sanat müziği ve ilahi söyleyecekti. Sarı çiçeğe duygusal sorular soracaktı. Kader böyleymiş napalım.

   Bu hayat 2 şey çaldı benden, bir seni, bir de amerikadan getirttiğim arabanın teybini. Şimdi gir siteye sipariş ver, kargoydu, vergiydi, gümrüktü bekle ohoooo. Neyse artık hala gelmezsen Müge Anlı’ya başvurucam, seni bulması için. Ne hayallerimiz vardı halbuki, sen devamlı kuaför için para isteyecektin, kredi kartı extresi Türkiye’nin dış borcunu aştığı zaman beni seni oklavayla dövecektim falan. Kafanı mikrodalga fırına sokacaktım. Of of ne hayaller..

   Artık bu kadar şeye rağmen gelmezsen, büyüklük bende kalsın diye ben geleceğim. Adamın asabını bozmadan gel tamam mı bir tanem, kırmıyım ağzını burnunu!